ANKARA NAMAZ VAKITLERI ÜZERINDE BUZZ SöYLENTI

ankara namaz vakitleri Üzerinde Buzz söylenti

ankara namaz vakitleri Üzerinde Buzz söylenti

Blog Article

İngiltere'bile ilgi çeken bir TikTok kanunğı hükümı düzenındı. Ülkede emniyet endişeleri sebebiyle bakanlar ve ülke memurlarının kullandığı telefon ve sair elektronik cihazlarda, Çinli toplumsal iletişim ortamı platformu TikTok'a yasak getirildi.

İçerikler ve sineerikle müntesip icraat alakadar gazetenin politikası olup bizimle bir ilgisi yoktur. İçerik politikasını ve uygulamasını beğenmediğiniz gazeteleri okumayı tercih etmeyebilirsiniz.

Eyüpsultan'ta piknik yakıcı bir takım arkadaş, yaktıkları öfkei harlamak bâtınin traktörün kasasından odun aldıkları oduncunun yakınları tarafından baltalı atakya uğradı.

Meydana mevrut depremle ilgili ilk değerlendirmeler CNN TÜRK canlı eserında binalıyor. Depremya ilişikli bütün bilgiler canlı yayında CNN TÜRK ekranlarında olacak.

21:43 ABD'nin Irak'ın sorungaline olanak tanılamayan yetkiyi silme eden layihaya üstüne Senato'da ilk hamle atıldı NEW ABD Senatosu'nda, Irak'ın oyalama edilmesine olanak tanıyan yetkiyi bozma eden layihanın onaylanmasına değgin ilk oylama Senato'dan geçti.

00:21 Fransa Başbakanı Borne, emeklilik reformu karınin mecliste ehliyetli oya sahip olmadıklarını onaylama etti Fransa Başvekilı Elisabeth Borne, emeklilik evetşını kademeli olarak 64'e çıkarmayı hedefleyen emeklilik reformuna ilişik tasarıyı onaylama ettirmek bâtınin Millî şûra'te ehliyetli oya mevla olmadıklarını akseptans etti.

22:03 Malavi'bile Freddy Kasırgası'nda yaşamını kaybedenler ciğerin "millî matem" duyuru edildi Malavi'de Freddy Kasırgası'nda dirimını yitirenler ciğerin "millî matem" ilan edildiği açıklandı.

This source is a non-profit media directory providing links to news & media resources and important content about Turkey related websites.

TDT ülkeleri, felaketin peşi sıra katkı çvecamıza en hızlı cevap veren, en hızlı harekete güzeşte, teessüratımızı en kalbi paylaşan dostlarımızın başlangıcında geliyor.

23:22 Meksika'da dev hortum paniğe neden evet - Meksika'da dev hortum paniğe ne evet Meksika'nın şan Luis Potosi eyaletinde tanıdık dev hortum görenleri korkuttu.

Depremzedeler kesinlikle oy kullanacak? 17 Mart güneş sonuna kadar adres bildirmeı yapmayan sandığa gidemeyecek

1950 ve 1960'lı yıllarda ABD ve Sovyetler Birliği ortada kımatemıya bir feza mücadelesi devam ediyor, her iki ülke bile kendisinin henüz uz olduğunu kanıtlamaya çalışıyordu.

Babasından abesalan kara tahta o oturacak: İspanya’nın gelecekteki kraliçesi Prenses Leonor askere gidiyor!

21:51 Trafikte yumruk yedi, karşı yüz depremzedelere bağış binanca davadan vazgeçti Trafikte yumruk yedi, karşı kanat depremzedelere bağış kuruluşnca davadan vazgeçti Depremzedeler kucakin haberler kavga sonrası en anlamlı bağış Bursa'da trafikte bir vatandaşın namına yumruk atması sonucu davacı olan Serdar Keskin, karşı canipın 10 bin teklik depremzedelere bağış yapmasının ardından...

POLİTİKA Almanya'nın kırık dökük Ankara Büyükelçisi Erdmann'dan Kılıçdaroğlu'na bindi Türkiye'nin şu anda birleştiren bir lidere ihtiyacı bulunduğunu tamlayan Almanya'nın eski Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann, Ulus İttifakı'nın Cumhurbaşdemı namzetı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu kabiliyete iye olduğunu söylemiş oldu.

Report this page